Archív noviniek

Škoda 1000MB na Kopaničiarskej Rally.

05.04.2018

Škoda 1000MB na Kopaničiarskej Rally. 23. miesto nie je vôbec zlé. Prinášame zopár fotiek legendárneho vozítka z príjemnej myjavskej rally.

Výzva pre finalistky MISS Slovensko.

04.04.2018

Pod tlakom adrenalínu a časomiery museli ukázať svoje znalosti o autách a šoférovaní. Sledujte jazdy finalistiek a hlasujte na www.missdrive.sk. Jeden z vás získa Hyundai Kona na 1 týždeň.

Poďakovanie za výhru

15.01.2018

Ahojte, ešte raz Vám chcem poďakovať za auto na víkend, ktoré som vyhral v prvý deň vysielania. Práve tento víkend som si "vybral" výhru a spolu s priateľmi sme si vďaka Vám užili pekný výlet na Liptove. Vďaka. :)

Predstavenstvo značky Volkswagen na konferencii „MEB Supplier Summit“ dohodlo s hlavnými dodávateľmi míľniky nábehu sériovej výroby modelov I.D. rodiny

12.12.2017

Najväčšia produktová a technologická ofenzíva v histórii značky Volkswagen naberá konkrétnejšiu podobu. Sto týždňov pred plánovaným štartom výroby nových modelov rodiny I.D. predstavenstvo značky Volkswagen na konferencii „MEB Supplier Summit“ dohodlo s hlavnými dodávateľmi míľniky nábehu sériovej…

Prinášame vám 5 rokov pohody!

06.12.2017

Pohoda v podobe vianočného balíka. Chceme, aby ste si svoje nové auto vychutnávali v pohode čo najdlhšie. Uvažujete nad kúpou auta pod stromček? Navštívte nás už teraz v predajni a k novému autu získate grátis 5 skvelých výhod a navyše mimoriadne vianočné prekvapenie.

Výsledky národného finále súťaže ŠKODA Challenge 2017

05.12.2017

Vážení návštevníci našej webovej stránky, dovoľujeme si vám zverejniť výsledky národného finále súťaže ŠKODA Challenge 2017, ktoré sa konalo uplynulý víkend v Prahe/Mladej Boleslave. Umiestneným srdečne blahoželáme a najmä víťazovi kategórie servisný technik - Gabrielovi Kormúthovi, ktorý pracuje…

Hyundai hlási vysoký záujem o nové SUV KONA

29.11.2017

Hyundai Motor Slovakia, importér automobilov značky Hyundai na Slovensku, odštartoval imidžovoproduktovú kampaň na model KONA. KONA je prvým SUV kategórie B, ktoré má Hyundai vo svojom portfóliu.