Kontakt

AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o.
Nitrianska 1
917 00 Trnava

IČO: 31443036
IČ DPH: SK 2020392286
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, Vložka číslo: 1041/T

Banka: Tatra Banka
IBAN: SK2711000000002623824216
BÚ: 262 382 4216 / 1100

Otváracie hodiny

Predaj NV a Servis: Audi, VW, Škoda
Pondelok: 8.00 - 17.00
Utorok: 8.00 - 17.00
Streda: 8.00 - 17.00
Štvrtok: 8.00 - 17.00
Piatok: 8.00 - 17.00
Sobota: 9.00 - 12.00
Nedeľa: Zatvorené

 

Servis:
Pondelok: 8.00 - 17.00
Utorok: 7.00 - 17.00
Streda: 7.00 - 17.00
Štvrtok: 7.00 - 17.00
Piatok: 7.00 - 17.00
Sobota 9.00 - 12.00
Nedeľa: Zatvorené

Telefónne čísla

Ekonomický úsek Meno Telefón E-mail
Fakturácia Anna Tomašovičová
+421 905 354 100
anna.tomasovicova@autocomodex.sk
Fakturácia
Jana Košíková
+421 905 666 416
kosikova@autocomodex.sk
Personalistika/úhrady
Aneta Tomašovičová
+421 905 666 251
tomasovicova@autocomodex.sk
Pokladňa Hyundai Marta Zvolenská +421 905 666 060 zvolenska@autocomodex.sk
Pokladňa Renata Černianska +421 907 836 472 cernianska@autocomodex.sk
Administratíva
Manažér kvality Mgr. Miriama Szabová Tóthová +421 905 940 650 szabova@autocomodex.sk
Autopožičovňa, AVIS
Mária Janecová +421 918 666 109 janecova@autocomodex.sk
Marketing a kontakt pre médiá
Marketingové oddelenie +421 907 334 568 marketing@autocomodex.sk
Predaj vozidiel
Fleet predajca Ingrid Hasičková +421 903 703 616 hasickova@autocomodex.sk
Vedúca predaja VW Ivana Zelenáková +421 905 666 090 zelenakova@autocomodex.sk
Predaj vozidiel VW Karol Kuchara +421 905 666 248 kuchara@autocomodex.sk
Predaj osobných vozidiel VW Peter Poliak +421 905 666 565 poliak@autocomodex.sk
Predaj úžitkových vozidiel VW Juraj Kupča +421 905 666 767 kupca@autocomodex.sk
Vedúci predaja Škoda Bc. Ľuboš Filo +421 905 666 254 filo@autocomodex.sk
Predaj vozidiel Škoda Bc. Dagmar Polakovičová +421 905 666 130 polakovicova@autocomodex.sk
Vedúci predaja Hyundai Matúš Galbavý +421 905 666 639 galbavy@autocomodex.sk
Predaj vozidiel Hyundai Patrik Mečír +421 907 888 880 mecir@autocomodex.sk
Predaj vozidiel Hyundai Mgr. Martina Šulková +421 905 666 244 sulkova@autocomodex.sk
Predaj vozidiel Hyundai Ing. Stanislav Pap +421 905 666 031 pap@autocomodex.sk
Predaj Weltauto Ing.Roman Repík +421 905 666 262
repik@autocomodex.sk
Servis
Vedúci servisu Anton Pavlík +421 905 677 017 pavlik@autocomodex.sk
Servisný poradca VW/AUDI Jozef Melišek +421 905 666 650 melisek@autocomodex.sk
Servisný poradca VW/AUDI Peter Michálek +421 905 666 603
+421 335 537 421
michalek@autocomodex.sk
Servisný poradca ŠKODA Martin Karell +421 905 666 025 karell@autocomodex.sk
Servisný poradca HYUNDAI Peter Fuska +421 918 666 104 fuskap@autocomodex.sk
Servisný poradca Škoda Ing. Michal Slezák +421 917 146 097 slezak@autocomodex.sk
Technik pre poistné udalosti Radoslav Paldan +421 905 669 669 paldanr@autocomodex.sk
Obhliadky / poistné udalosti Ing. Ján Buchan +421 905 666 404 buchan@autocomodex.sk
Vedúci dielne a servisný technik
Gabriel Kormúth +421 905 333 755 kormuth@autocomodex.sk
Garančný technik Ľudovít Pučík +421 905 666 640 pucik@autocomodex.sk
Majster lakovne a klampiarne Miroslav Paldan +421 905 666 637 paldan@autocomodex.sk
Prijímací technik Hyundai Dušan Strasser +421 907 888 881
strasser@autocomodex.sk
Klampiareň
Ján Královič +421 905 666 639
Výstupná kontrola PhDr. Michal Mrva mrva@autocomodex.sk
Supervízor Mgr. Simona Belianska +421 905 666 418 belianska@autocomodex.sk
Sklad
Vedúci skladu Andrej Chytil +421 908 428 727 chytil@autocomodex.sk
Predajca dielov a príslušenstva
Michal Moravčík +421 905 666 401 moravcik@autocomodex.sk
Predaj ND a P/NORA Andrej Panov +421 905 666 401 sklad@autocomodex.sk
Poistenie vozidiel
Poistenie vozidiel Zuzana Smilajkovová +421 905 666 250 smilajkovova@mps.sk